Największa lista spółdzielni mieszkaniowych w Berlinie

Jeżeli poszukujesz mieszkania w Berlinie, ten post jest dla Ciebie. W dzisiejszym menü polecam zestawienie spółdzielni mieszkaniowych w Berlinie, od największych do tych mniej znanych. W pierwszej dziesiątce zawsze znajdziesz jakieś oferty. Sprawdź sam! 

Natomiast w drugiej części znajdziesz odnośniki do portali z ofertami mieszkań lub pokoi we wspólnotach mieszkaniowych. Mam nadzieję, że ułatwi Ci to poszukiwanie mieszkania w Berlinie. Powodzenia :)

 

 

 

  1. Gewobag                        http://www.gewobag.de/
  2. Howoge                          http://www.howoge.de/
  3. Degewo                          http://www.degewo.de/
  4. Vonovia                          http://www.vonovia.de
  5. Deutsche Wohnen        http://www.deutsche-wohnen.com
  6. DPF Online                     http://www.dpfonline.de/
  7. ADO                                http://ado.immo
  8. Erste Marzahner WB    http://emwg-eg.de/
  9. Stadt und Land             http://www.stadtundland.de/
  10. Gesobau                        http://www.gesobau.de/
  11. Fortuna                          http://www.fortuna-eg.de/
  12. Märkische Scholle        http://www.maerkische-scholle.de/
  13. Köpenick Nord              http://www.koepenick-nord.de/
  14. EWG Pankow                 http://ewg-pankow.de/
  15. Berlinovo                        https://www.berlinovo.de/de
  16. Horizont                         http://www.horizont-eg.de/
  17. WGLI                               http://wgli.de/
  18. Berolina                          http://berolina.info/
  19. WG Vorwärts                 http://www.wg-vorwaerts.de/
  20. Nordlicht                        http://www.nordlicht-eg.de/
  21. WG Solidarität               http://wg-solidaritaet.de/
  22. Vineta 98                        http://vineta98.de/
  23. Märkische BG                http://maerkischebaugenossen.de/
  24. Siedlung Lankwitz        http://siedlung-lankwitz.de/
  25. AGB Paradies                http://abg-paradies.de/
  26. Nord Ost 77                   https://www.nordost77.de/
  27. Gartenstadt Staaken    http://gartenstadt-staaken.de/
  28. 1892                                http://www.1892.de/
  29. WG Altglienicke             http://www.wg-altglienicke.de/
  30. WBG Friedrichshain     http://wbg-friedrichshain-eg.de/
  31. Hellersdorfer Kiez        http://www.hellersdorfer-kiez.de/
  32. Marzahner Tor              http://marzahner-tor.de/
  33. Grüne Mitte                   http://wohnungsgenossenschaft.de/
  34. FriedrichsHeim             http://www.friedrichsheim-eg.de/
  35. BWV ZK                          http://www.bwv-zk.de/
  36. Reinickes Hof                http://reinickes-hof.de/       

 

Mieszkanie w Berlinie - portale z ofertami 

1. ImmobilienScout24    http://www.immobilienscout24.de/

2. Immonet                      http://www.immonet.de/

3. Immowelt                    http://www.immowelt.de/

4. Ebay Kleinanzeigen    http://www.ebay-kleinanzeigen.de/

5. WG gesucht                 http://www.wg-gesucht.de/     (pokoje we wspólnotach mieszkaniowych)