Najlepsze portale z ofertami pracy w Niemczech

Portali z ofertami pracy w Niemczech jest mnóstwo, lecz często bywa tak, że na niektórych można znaleźć tylko oferty polskich agencji pracy, a co za tym idzie, będziesz zatrudniony na polskich warunkach, pracując w Niemczech. A nie o to nam przecież chodzi! Przewertowałam setki stron z ofertami i spisałam listę tych najlepszych.  Na wielu z nich znajdziesz oferty pracy bez pośredników, co wiąże się oczywiście z wyższymi zarobkami. Oprócz portali ogólnokrajowych znajdziesz też portale dla poszczególnych branż lub grup zawodowych. Warto również poszperać w wyszukiwarkach, które filtrują oferty z wszystkich portali. Poniżej zestawienie. Zaznaczam, że nie jest to ranking; kolejność jest przypadkowa.

 

Portale z ofertami pracy 

Nr. Nazwa Link Branża
1. Arbeitsagentur https://www.arbeitsagentur.de/ dla wszystkich branż i grup zawodowych
2. Backinjob http://www.backinjob.de/ dla wszystkich branż i grup zawodowych
3. Careerbuilder http://www.careerbuilder.de/ dla wszystkich branż i grup zawodowych
4. Gigajob http://de.gigajob.com/ dla wszystkich branż i grup zawodowych
5. Jobcluster https://www.jobcluster.de/ dla wszystkich branż i grup zawodowych
6. Jobinfo24 https://www.jobinfo24.de/ dla wszystkich branż i grup zawodowych
7. Monster https://www.monster.de/ dla wszystkich branż i grup zawodowych
8. Stellenanzeigen https://www.stellenanzeigen.de/ dla wszystkich branż i grup zawodowych
9. Stellenmarkt http://www.stellenmarkt.de/ dla wszystkich branż i grup zawodowych
10. Stellen-online http://www.stellenonline.de/ dla wszystkich branż i grup zawodowych
11. Stepstone https://www.stepstone.de/ dla wszystkich branż i grup zawodowych
12. E-bay Kleinanzeigen https://www.ebay-kleinanzeigen.de/ dla wszystkich branż i grup zawodowych

13.    Jobbydoo                                        https://www.jobbydoo.de/                                      dla wszystkich branż i grup zawodowych

 

 

Wyszukiwarki ofert pracy

Nr. Nazwa Link Branża
1. Career Jet http://www.careerjet.de/ dla wszystkich branż i grup zawodowych
2. Cesar http://www.cesar.de/ dla wszystkich branż i grup zawodowych
3. Indeed https://de.indeed.com/ dla wszystkich branż i grup zawodowych
4. Jobanova http://www.arbeiten.de/ dla wszystkich branż i grup zawodowych
5. Joboerse.com https://www.xn--jobbrse-d1a.com/ dla wszystkich branż i grup zawodowych
6. Jobis Job http://www.jobisjob.de/ dla wszystkich branż i grup zawodowych
7. Jobrapido http://de.jobrapido.com/ dla wszystkich branż i grup zawodowych
8. Jobsuma http://www.jobsuma.de/ dla wszystkich branż i grup zawodowych
9. Jobworld https://www.jobworld.de/ dla wszystkich branż i grup zawodowych
10. Kimeta http://www.kimeta.de/ dla wszystkich branż i grup zawodowych
11. Opportuno http://www.opportuno.de/ dla wszystkich branż i grup zawodowych

 

 

Portale według branż i grup zawodowych

Nr. Nazwa Link Branża
1. Hotel Career http://www.hotelcareer.de/ hotelarstwo i gastronomia
2. Touristik Career http://www.touristikcareer.de/ hotelarstwo i turystyka
3. Career Account https://www.career-account.de/ hotelarstwo i turystyka
4. Hogapage https://www.hogapage.de/ hotelarstwo i turystyka
5. Jobsterne http://www.jobsterne.de/ hotelarstwo i turystyka
6. Gastronomie Career http://www.gastronomiecareer.de/ gastronomia
7. Hogast http://www.hogastjob.com/ hotelarstwo i gastronomia
       
8. Meine Jobs Logistik https://www.meinejobs-logistik.de/ logistyka
9. Logistik Career http://www.logistik.career/ logistyka
10. Logistik Jobs http://logistik-jobs.de/ logistyka
       
11. Medi Jobs http://www.medi-jobs.de/ opieka/pielęgniastwo
12. Care Career http://carecareer.de/ opieka/pielęgniastwo
13. Pflege Job http://www.pflegejob.de/ opieka/pielęgniastwo
14. Ärzte Pflege Jobs http://www.aerzte-pflege-jobs.stepstone.de/ opieka/pielęgniastwo
15. Springer Medizin https://www.springermedizin.de/ opieka/pielęgniastwo
       
16. Bund http://www.bund.de/ administracja publiczna
17. Interamt https://www.interamt.de/ administracja publiczna
18. Berlin.de https://www.berlin.de/ administracja publiczna
       
19. Bankpower https://www.bankpower.de/ finanse
20. E-financialcareers http://www.efinancialcareers.de/ finanse
21. Finanzcareer http://www.finanz.career/ finanse
22. Robert Half https://www.roberthalf.de/ finanse
       
23. Handwerkerstellen http://www.handwerkerstellen.de/ branża budowlana
24. Bau-Stellen http://www.bau-stellen.de/ branża budowlana
       
25. IT Jobs http://www.it-jobs.de/ IT
26. Dice http://de.dice.com/ IT
27. Itsteps http://www.itsteps.de/ IT
28. It-treff https://www.it-treff.de/ IT
29. New job http://www.newjob.de/ IT
30. Stack over flow http://stackoverflow.com/ IT
31. Ict Job http://www.ictjob.de/ IT
       
32. Experteer https://www.experteer.de/jobs dla specjalistów i kadry kierowniczej
33. Access http://www.access.de/jobs dla specjalistów i kadry kierowniczej
34. Management Stepstone http://www.management-jobs.stepstone.de/ dla specjalistów i kadry kierowniczej
35.    Your firm http://www.yourfirm.de/ dla specjalistów i kadry kierowniczej
36. Placement24 http://placement24.com/ dla specjalistów i kadry kierowniczej
37. Jobleads https://www.jobleads.de/ dla specjalistów i kadry kierowniczej 
       
38. Recruiting Jobs http://recruitingjobs.de/ dla specjalistów HR
39. HR Stepstone http://www.personalwesen-jobs.stepstone.de/ dla specjalistów HR
40. HR Jobs http://www.hr-jobs.de/​ dla specjalistów HR
       
41. Vertriebs-jobs http://www.vertriebs-jobs.de/ dla przedstawicieli handlowych
42. Horizont jobs http://www.horizontjobs.de/ dla specjalistów reklamy/marketingu
43. Sales Job https://www.salesjob.de/ dla specjalistów sprzedaży
44. Sales Stepstone http://www.sales-marketing-jobs.stepstone.de/ dla specjalistów sprzedaży i marketingu
45. Vertriebsmanager https://www.vertriebsmanager.de/jobs dla przedstawicieli handlowych

 

47. Campusanzeigen http://campusanzeigen.net/ dla absolwentów, uczniów, praktykantów
48. StudentJob https://www.studentjob.de/ dla absolwentów, uczniów, praktykantów
49. Connecticum http://www.connecticum.de/Jobboerse dla absolwentów, uczniów, praktykantów
50. E-fellows http://www.e-fellows.net/ dla absolwentów, uczniów, praktykantów
51. Mein Praktikum http://www.meinpraktikum.de/ dla absolwentów, uczniów, praktykantów
52. Karriere Unicum http://karriere.unicum.de/ dla absolwentów, uczniów, praktykantów
53. Jobber https://www.jobber.de/ dla absolwentów, uczniów, praktykantów
54. Berufsstart http://www.berufsstart.de/ dla absolwentów, uczniów, praktykantów
55. StudentenJobs 24 http://www.studentenjobs24.de/ dla absolwentów, uczniów, praktykantów
56.  Jobmensa https://www.jobmensa.de/ dla absolwentów, uczniów, praktykantów
57. Absolventa https://www.absolventa.de/ dla absolwentów, uczniów, praktykantów
58. Ask students http://www.askstudents.de/ dla absolwentów, uczniów, praktykantów
59. Gelegenheitsjobs https://www.gelegenheitsjobs.de/ dla absolwentów, uczniów, praktykantów

 

60. Das Auge https://dasauge.de/jobs/ dla kreatywnych: fotografia, webdesign
61. Creativset http://www.creativeset.net/ dla kreatywnych: fotografia, webdesign
62. Kreativ-jobs http://www.kreativ-jobs.com/ dla kreatywnych: fotografia, webdesign

 

 

Portale według regionów (Niemcy wschodnie)

1. Berliner Jobanzeiger http://www.berliner-jobanzeiger.de/ Berlin/Brandenburg
2. Berliner Jobmarkt http://www.berliner-jobmarkt.de/ Berlin/Brandenburg
3. MA Jobs http://www.mazjobs.de/ Potsdam/Brandenburg
4. Morgenpost Jobs http://jobs.morgenpost.de/ Berlin/Brandenburg
       
5. Jobs Oberlausitz https://www.jobs-oberlausitz.de/ Sachsen (Görlitz, Bautzen, Hoyerswerda)
6. Dnn job http://www.dnn-job.de/ Dresden/Sachsen
7. SZ Jobs http://www.sz-jobs.de/stellenangebote Sachsen
8. LVZ Job http://www.lvz-job.de/ Leipzig/Sachsen
       
9. MV Job http://www.mvjob.de/mvjobde/ Mecklenburg Vorpommern
       
10. Jobs VS http://jobs.volksstimme.de/ Sachsen Anhalt
11. MZ Jobs https://www.mz-jobs.de/ Mitteldeutschland

 

12. Jobs Thüringen https://jobs-in-thueringen.de/ Thüringen
13. TA Jobs http://www.ta-jobs.de/ Thüringen